System A-ligner to odpowiedź na potrzeby Pacjentów wymagających wysokiej estetyki podczas leczenia. Może być opcją leczenia dla tych pacjentów, którzy nie chcą podjąć się leczenia aparatem stałym lub wymagają niewidocznego leczenia ortodontycznego.
Metoda All on X polega na szybkim zastąpieniu braku zębów protezą osadzoną na implantach. Proteza mocowana jest na czterech lub sześciu wszczepach. Stosując metodę All on X, pacjent może liczyć na szybkie zakończenie leczenia, ponieważ nowe zęby uzyska krótkim czasie, czasem nawet w ciągu jednego dnia. Proteza akrylowa zakładana w dniu zabiegu po 6 miesiącach wymieniana jest na most porcelanowy.
Zastosowanie szablonów chirurgicznych w leczeniu implantomlogicznym umożliwia wszczepienie implantu w ciągu kilku minut z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa oraz minimalnej inwazyjności zabiegu. Jednocześnie planowanie zabiegu w programie komputerowym i wydrukowanie szablonu implantologicznego na drukarce 3D pozwala na idealną pozycję implantu względem otaczających zębów oraz maksymalne wykorzystanie istniejących warunków kostnych pacjenta.